y

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

SUKCESY MAŁYCH PIŁKARZY Z GMINY ŚWIERCZÓW

 W ostatnim czasie w Namysłowie (rocznik 2002 i mł.) i Popielowie (rocznik 1999 i mł.) odbył się III Stobrawski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojewody Opolskiego i Starosty Namysłowskiego. Nasze drużyny były zestawione w eksperymentalnym składzie, mianowicie zbudowane z uczniów Szkoły Podstawowej w Dąbrowie i Szkoły Podstawowej w Bąkowicach. Reprezentacjami opiekowali się nauczyciele Seweryn Cichecki i Andrzej Piwowarczyk. W turnieju w Namysłowie uczestniczyło 6 drużyn, a w Popielowie drużyn było aż 8. Nasze drużyny reprezentujące Gminę Świerczów w obu turniejach zajęły III miejsca. Chłopcy otrzymali okazałe puchary, medale i dyplomy oraz nagrody indywidualne.

Skład drużyny w roczniku 2002 i mł.: Sebastian Bojko, Dawid Harasimczuk, Kacper Jaworski, Bartosz Budzański, Miłosz Rozwadowski, Dawid Pospiszyl, Kacper Uryga, Michał Indyk, Kacper Indyk, Paweł Wilczek, Jacek Adamczyk, i Michał Gryl.

Skład drużyny w roczniku 1999 i mł.: Patryk Chełmecki, Dawid Pajor, Michał Gargacz, Dawid Kukuł, Szymon Szkapiak, Albert Zuzak, Michał Indyk, Karol Suliga i Mateusz Kolak.

Wszystkim chłopcom gratulujemy i życzymy wielu sportowych sukcesów. Dziękujemy Pani Wójt Barbarze Bednarz za umożliwienie wyjazdu na zawody.

                                                                                                 Andrzej Piwowarczyk

wstecz